De waarheid en andere leugens. Sascha Arango

7.95

De waarheid en andere leugens

Sascha Arango

Tweedehands boek

Het boek heeft weinig gebruikersschade

Beschikbaarheid: 1 op voorraad

De waarheid en andere leugens

Sascha Arango

Roman Signatuur

Voor de fans van Joël Dicker en The Talented Mr. Ripley

Henry is een succesvol schrijver. Hij is elegant, ruimdenkend en bijzonder gevaarlijk. Want Henry is een gentelman-oplichter, die een heel aangenaam leven voor zichzelf gecreëerd heeft. Per ongeluk wordt zijn vriendin zwanger van hem. Nu moet hij zijn vrouw wel alles vertellen. Hoewel, moet hij haar echt alles vertellen? Dat zou zijn bestaan totaal ontwrichten. Het zou eenvoudiger zijn om zijn minnares uit de weg te ruimen. Maar uitgerekend bij die actie maakt Henry een onherstelbare fout.

Sascha Arango stelt de vraag waar de waarheid ophoudt en waar het grijze gebied van de leugens begint. Daarbij vertelt hij het ongemeen spannende verhaal van Henry, die vrij van hoogtevrees aan de rand van de afgrond staat. Hij laat ons een man zien die zich altijd heeft weten te onttrekken aan de consequenties van zijn handelen – tot hij een stap te ver gaat.

Henry Hayden is gewetenloos en moordlustig. En de charmantste belichaming van het kwaad sinds Tom Ripley. Wij, als we dat nog niet duidelijk genoeg hadden gemaakt, houden van schurken. – Die Welt.

Noir-literatuur van de bovenste plank, ook in de kwaadaardigste momenten niet zonder tederheid – Spiegel Online

Uit 2014
ISBN 978905672529
NUR 302
236 pagina’s
Afmetingen : 14.5 x 22.5 x 2.5 cm
Hard cover met papieren omslag
Uitgeverij: Signatuur

Het boek heeft weinig gebruikersschade

0
Winkelmandje
  • No products in the cart.